Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Action
vi: Thao tác

en: view
vi: xem

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Link
vi: Liên kết

en: edit
vi: sửa

en: Default
vi: Mặc định

en: Manage
vi: Quản lý

en: task
vi: tác vụ

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Task
vi: Tác vụ

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Tasks
vi: Tác vụ

en: Flags
vi: Cờ

en: Asc
vi: Tăng dần
