Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: view
be: глядзець

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Manage
be: Кіраваць

en: task
be: задача

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Tasks
be: Задачы
