Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: view
bg: преглед

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Apply
bg: Търси
