Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত
