Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: view
et: näita

en: Reset
et: Tühista

en: edit
et: muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Manage
et: Halda

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Task
et: Ülesanne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Flags
et: Lipud

en: Asc
et: Kasvav
