Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: view
fr: voir

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Link
fr: Lien

en: edit
fr: modifier

en: Default
fr: Par défaut

en: Manage
fr: Gérer

en: task
fr: Tâche

en: All
fr: Tout

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Task
fr: Tâche

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Tasks
fr: Tâches
