Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Action
hi: कार्रवाई

en: view
hi: देखें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Link
hi: कड़ी

en: edit
hi: संपादन करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Manage
hi: प्रबंधित

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Desc
hi: अवरोही

en: Task
hi: कार्य

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Tasks
hi: कार्य
