Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: view
lv: skatīt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: task
lv: uzdevums

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Task
lv: Uzdevums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Tasks
lv: Uzdevumi
