Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: delete
nn: slett

en: Description
nn: Beskriving

en: view
nn: vis

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: edit
nn: endre

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Tasks
nn: Oppgåver
