Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Action
fa: عملکرد

en: view
fa: مشاهده

en: Reset
fa: اعاده

en: Link
fa: واصلی

en: edit
fa: تدوین

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Manage
fa: مدیریت

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Custom
fa: سفارشی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Tasks
fa: وظایف

en: Asc
fa: صعودی
