Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: delete
se: sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: edit
se: rievdda

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
