Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: view
sk: zobraziť

en: Link
sk: Odkaz

en: edit
sk: upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Manage
sk: Spravovať

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Flags
sk: Označenia

en: Asc
sk: Vzostupne
