Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sort by
sr: Сортирај по
