Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: view
ast: vista

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: edit
ast: editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu
