Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: view
cs: zobrazit

en: Link
cs: Odkaz

en: edit
cs: upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: Manage
cs: Správa

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Asc
cs: Vzestupně
