Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: edit
gl: editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Manage
gl: Xestionar

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Task
gl: Tarefa

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Tasks
gl: Tarefas
