Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Manage
he: ניהול

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Desc
he: יורד

en: Task
he: משימה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Tasks
he: משימות

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: Asc
he: סדר עולה
