Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ
