Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Tasks
ne: कार्यहरु
