Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: view
oc: veire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: edit
oc: modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: Manage
oc: Gerir

en: task
oc: prètzfait

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Tasks
oc: Prètzfaits
