Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Link
ps: تړونی

en: Default
ps: تلواله

en: Manage
ps: سمبالونه

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Task
ps: دنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Tasks
ps: دندې
