Tasks Configuration Kit (1.0.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: view
el: προβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Manage
el: Διαχείριση

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Asc
el: Αύξ
