Tasks Configuration Kit (1.0.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Action
ja: アクション

en: view
ja: ビュー

en: Reset
ja: リセット

en: Link
ja: リンク

en: edit
ja: 編集

en: Default
ja: デフォルト

en: Manage
ja: 管理

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Task
ja: タスク

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Tasks
ja: タスク

en: Asc
ja: 昇順
