Tasks Configuration Kit (1.0.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: delete
jv: busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Tasks
jv: Préntah

en: Asc
jv: Urut Maju
