Tasks Configuration Kit (1.0.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: view
kk: карау

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет
