Tasks Configuration Kit (1.0.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Tasks
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Flags
kn: ವೇಗ
