Tasks Configuration Kit (1.0.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: view
nl: weergeven

en: edit
nl: bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: Manage
nl: Beheren

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Task
nl: Taak

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Tasks
nl: Taken

en: Asc
nl: Oplopend
