Tasks Configuration Kit (1.0.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: view
sq: shfaq

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe
