Tasks Configuration Kit (1.0.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: delete
tr: sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: view
tr: görüntüle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Link
tr: Bağlantı

en: edit
tr: düzenle

en: Default
tr: Varsayılan

en: Manage
tr: Yönetim

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Task
tr: Görev

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Tasks
tr: Görevler

en: Flags
tr: İşaretler (Flags)

en: Asc
tr: Artan
