Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: delete
fi: poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: view
fi: näkymä

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Task
fi: Tehtävä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Flags
fi: Liput
