Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: view
gu: જુઓ

en: Link
gu: કડી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Task
gu: કાર્ય

en: Apply
gu: લાગુ કરો
