Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
