Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: view
ml: കാണുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
