Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: delete
sv: radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: view
sv: visa

en: Reset
sv: Återställ

en: Link
sv: Länk

en: edit
sv: redigera

en: Default
sv: Förvald

en: Manage
sv: Hantera

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Task
sv: Uppgift

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Flags
sv: Flaggor

en: Asc
sv: Stigande
