Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: view
ta: நோக்குக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்
