Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Description
uk: Опис

en: Action
uk: Дія

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: Link
uk: Посилання

en: edit
uk: редагувати

en: Default
uk: Базово

en: Manage
uk: Керування

en: task
uk: завдання

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Task
uk: Завдання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Tasks
uk: Завдання

en: Flags
uk: Прапори

en: Asc
uk: Зрост
