Tasks Configuration Kit (1.0.3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: Tasks
af: Take
