Tasks Configuration Kit (1.0.3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: view
am: ትይታ

en: edit
am: አስተካክል

en: Default
am: ነባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
