Tasks Configuration Kit (1.0.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Description
bs: Opis

en: edit
bs: izmijeni

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
