Tasks Configuration Kit (1.0.3) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: view
cy: gweld

en: Reset
cy: Ailosod

en: edit
cy: golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
