Tasks Configuration Kit (1.0.3) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Action
es: Acción

en: view
es: vista

en: Reset
es: Restablecer

en: edit
es: editar

en: Default
es: Por defecto

en: Manage
es: Administrar

en: task
es: tarea

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: Task
es: Tarea

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Tasks
es: Tareas

en: Flags
es: Marcas
