Tasks Configuration Kit (1.0.3) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: view
eu: ikusi

en: Reset
eu: Garbitu

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Manage
eu: Kudeatu

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Flags
eu: Banderak

en: Asc
eu: Goraka
