Tasks Configuration Kit (1.0.3) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: view
fil: tingnan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: edit
fil: wastuhin

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina
