Tasks Configuration Kit (1.0.3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Manage
lt: Valdyti

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Tasks
lt: Užduotys
