Tasks Configuration Kit (1.0.3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Action
pt: Ação

en: view
pt: ver

en: Reset
pt: Redefinir

en: edit
pt: editar

en: Default
pt: Padrão

en: Manage
pt: Gerenciar

en: task
pt: tarefa

en: All
pt: Tudo

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Decrescente

en: Task
pt: Tarefa

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Tasks
pt: Tarefas

en: Asc
pt: Ascendente
