Tasks Configuration Kit (1.0.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: view
te: వీక్షించు

en: edit
te: మార్చు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు
