Tasks Configuration Kit (1.0.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: edit
th: แก้ไข

en: Manage
th: จัดการ

en: All
th: ทั้งหมด
