Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
