Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: delete
da: slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: view
da: vis

en: Reset
da: Gendan

en: edit
da: redigér

en: Default
da: Standard

en: Manage
da: Administration

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Task
da: Opgave

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Tasks
da: Opgaver

en: Flags
da: Flag

en: Asc
da: Stigende
