Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: view
hr: prikaz

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Manage
hr: Upravljaj

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Tasks
hr: Zadaće

en: Asc
hr: Uzlazno
